(VIDEO) Gde ste pošli?

četvrtak, 19 januar 2017 11:51 Prethodne noći je odigrano devet NBA utakmica, a na vrhu TOP 10 se našao Dario Šarić sa svoje dve blokade na igračima Reptorsa u istom napadu. Pogledajte:

(VIDEO) Ponesi je kući!

četvrtak, 19 januar 2017 11:46 Rasel Vestbruk je prethodne noći upisao svoj 21. tripl-dabl u sezoni, ali jači utisak je napravila greška u vođenju sredinom treće četvrtine. Tačnije, nije bilo vođenja, zaboravio je na dribling. Pogledajte:

(VIDEO) Jokić protiv Lejkersa

sreda, 18 januar 2017 13:06 Novu sjajnu partiju, ovaj put u pobedi Denvera nad Los Anđeles Lejkersima, odigrao je Nikola Jokić. Za 33 minuta, srpski centar je protivniku ubacio 29 poena (12/22FG, 4/6FT), 15 skokova, tri blokade i jednu asistenciju. Uživajte:

(VIDEO) Lenard zasuo Timbervulvse

sreda, 18 januar 2017 12:48 Prethodne noći, San Antonio Spursi su savladali Minesota Timbervulvse sa 122:114, a svoju četvrtu uzastopnu utakmicu sa 30 i više poena, odigrao je Kavai Lenard. Krilni košarkaš Spursa je meč završio sa zavšio sa 34 poena, sedam skokova i pet asistencija. Pogledajte:

(VIDEO) Metjuz za pobedu

sreda, 18 januar 2017 12:45 Pogledajte pet najboljih poteza sa pet NBA utakmica odigranih prethodne noći:

(VIDEO) Potezi koji su obeležili noć

utorak, 17 januar 2017 14:04 Prethodne noći je odigrano devet NBA utakmica. Pogledajte 10 najboljih poteza:

(VIDEO) Jokić protiv Orlanda

utorak, 17 januar 2017 09:18 U pobedi Denvera nad Orlandom sa 125:112, Nikola Jokić je postigao rekord karijere u NBA ligi od 30 poena (13/19FG, 3/5FT). Samo u prvoj četvrtini je protivniku ubacio 16 poena, što mu je takođe rekord karijere. Sjajnom košgeterskom učinku je dodao 11 skokova, pet asistencija i tri ukradene lopte. Uživajte:

(VIDEO) Beader za Savkovića

ponedeljak, 16 januar 2017 20:58 Pogledajte pet najlepših poteza sa utakmica 13. kola Prve muške lige Srbije:

(VIDEO) Pauel ukrao pa zakucao

ponedeljak, 16 januar 2017 13:13 Pogledajte 10 najboljih poteza sa sedam mečeva odigranih prethodne noći:

(VIDEO) Ubre stavio Hendersona na poster

nedelja, 15 januar 2017 15:13 Pogledajte 10 najlepših poteza sa pet NBA utakmica koje su odigrane prethodne noći:

(VIDEO) Kuzmićeva blokada najatraktivnija

subota, 14 januar 2017 15:54 Crvena zvezda mts je ostvarila veliku pobedu nad Fenerbahčeom. Jedan od junaka je bio Ognjen Kuzmić, koji je izblokirao šut za produžetak Ekpea Judoa. Taj potez je proglašen za najatraktivniji u 17. kolu Evrolige. Pogledajte 10 najboljih poteza:

(VIDEO) Vejd najbolji, Jokić šesti

petak, 13 januar 2017 12:06 Pogledajte 10 najboljih poteza sa šest NBA utakmica odigranih prethodne noći: